24. SŠNIDOR HVIDR-a RH održao se od 12. do 14. travnja 2019.g. u Vukovaru.

U gradu heroju, Vukovaru, organiziran je 24. SŠNIDOR, koji he održan pod visokim pokroviteljstvom državnog vrha, predsjednice RH, Hrvatskog Sabora i Vlade HR, uz potporu Vukovarsko-srijemske županije i Grada Vukovara.
Više od 1.100 invalida sportaša Domovinskog rata natjecalo se u 9 disciplina, zbog lošeg vremena otkazana je tradicionalna utrka u invalidskim kolicima, a na sportskim borilištima u Vukovaru, Borovu Naselju, Vinkovcima i Nuštru, vodila se borba za što bolji plasman.
Kao i prijašnjih godina, pobjednički pehar otišao je u najjaču i najbrojniju zajednicu udruga Grada Zagreba, čiji su sportaši članovi HVIDR-e grada Zagreba osvojili sveukupno 195 bodova.
Ekipa Zajednice udruga i članova HVIDR-a Virovitičko-podravske županije uspjela je ponoviti sjajan plasman iz Poreča i Makarske, te po treći put uzastopno osvojila drugo mjesto sa osvojenih 159 bodova. Treća je bila HVIDR-a Bjelovarsko-bilogorske županije sa 140 bodova.
Naša zajednica udruga HVIDR-a Zagrebačke županije osvojila je 5 mjesto.
Iz naše udruge na ovom natjecanju sudjelovao je rekordan broj članova HRVI 15 koji su se takmičili u slijedećim disciplinama : el. pikado, (2) Bočanje (10), Streljaštvo (6), Šah (8), plivanje (7), stolni tenis (2), kuglanje (18), viseća kuglana (12), sportski ribolov (8), najuspješniji u električnom pikadu i stolnom tenisu.
Najviše prvih mjesta osvojili su slavodobitnici iz Zagreba koji su slavili u elektronskom pikadu, streljaštvu, šahu i sportskom ribolovu.
Nakon održanih natjecanja, članovi ZU HVIDR-a Zagrebačke županije , predvođeni predsjednikom HVIDR-a RH Josipom Đakićem, obišli su vukovarako groblje te odali dužnu počast poginulim i umrlim hrvatskim braniteljima polaganjem vijenca i paljenjem svijeća.
Delegati , članovi naših udruga prisustvovali raznim predavanjima, kao i duhovnoj obnovi koju je vodio dušobrižnik hrvatskih branitelja đakon Vjekoslav Uvalić.
Najboljima su pehare uručili, te pritom čestitke uputili izaslanica predsjednika Hrvatskog sabora, saborska zastupnica Marijana Balić i predsjednik HVIDR-e RH i saborski zastupnik Josip Đakić, te: pomoćnik ministra hrvatskih branitelja Stjepan Sučić, general HV i HVO-o Mijo Jelić, legendarni hrvatski branitelj, pukovnik Ante Dugan Samuraj, zamjenica gradonačelnika Vukovara Ivana Mujkić, savjetnik gradonačelnika Vukovara za hrvatske branitelje Tomislav Josić, ravnatelj Memorijalnog centra Domovinskog rata Vukovar Krunoslav Šeremet, načelnik Policijske postaje Vukovar Mijo Bradić i dušobrižnik hrvatskih branitelja đakon Vjekoslav Uvalić.
Jubilarni 25. SŠNIDOR održat će se ove jeseni.